Zabierz EMU na spacer!

Barbara R.
|
04 stycznia 2016
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

annablogZa zimno na spacery? Obuwie marki Emu Australia nie pozwoli Ci zmarznąć nawet przy ekstremalnych temperaturach. Zadbaj o swoje stopy w zimie. Zamiast kolejnej pary butów, która nie zda egzaminu na polskich ulicach – zainwestuj w botki, które w zimie sprawdzą się jak żadne inne!

Anna z bloga http://annaaaanna.blogspot.com wie o tym doskonale, dlatego też sama zdecydowała się na klasyczny model Stringer Lo w czarnym kolorze. Czy to buty idealne? Na pewno – na tę porę roku!

Blogerka wie, że to co dobre, szybko się kończy. Jednak nie zawsze tak musi być! Chociaż okres świąteczny i noworoczny mamy już za sobą, dobre humory i prezenty pozostają. A przynajmniej powinny. Anna w tym roku sama sprawiła sobie prezent, który zdecydowanie posłuży jej dłużej niż jeden sezon. Mowa oczywiście o butach marki Emu Austialia, które są nie tylko praktyczne, ale również bardzo wdzięczne i sprawdzają się w wielu sytuacjach, chroniąc stopy przed chłodem i wilgocią.

Dodatkowo zaopatrzyła się też w kolejną rzecz, bez której większość osób nie wyobraża sobie zimy. Mowa oczywiście o parce w klasycznym oliwkowym kolorze, posiadającej gruby, ocieplony futrzanym wykończeniem kaptur. Blogerka zdecydowała się na model z nowej kolekcji marki Mango, który w połączeniu z klasyczną czernią sprawdził się bezbłędnie.

Musimy jednak przestrzec przed jedną rzeczą – gdy raz spróbujesz butów marki Emu Australia, nie zamienisz je już na żadne inne!

AnnablogPost> więcej zdjęć na blogu Anny

emu mango> kurtka Mango

> botki Emu Australia

> więcej zdjęć na blogu Anny