WeAreTheAnswear – nowa strategia marki

Joanna K. - ANSWEAR.com
|
06 grudnia 2017
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

ANSWEAR.com wdraża nową strategię komunikacji “We are the answear” i przedstawia jej pierwszą odsłonę: “Moda testowana na ludziach”.

We Are The Answear to sposób patrzenia na modę to społeczność ludzi, która każdego dnia testuje style i fasony na sobie. Ubrania kupujemy i nosimy z wielu powodów. Wiemy, że najważniejsza dla Was jest pewność, że wybrane produkty sprawdzą się w każdej sytuacji. Chcemy pokazać, że w asortymencie ANSWEAR.com znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowaną ofertę ubrań przetestowanych na ludziach, czyli spełniających swoją funkcję, w każdej sytuacji. Bez względu na to, czy chodzi o bycie gwiazdą na imprezie, wzbudzenie zazdrości znajomych, czy zrobienie odpowiedniego wrażenia na rozmowie o pracę.

Nową komunikacją chcemy otworzyć się na klientów, których różni miejsce zamieszkania, wiek, rozmiar, czy ubrania które kupują, ale łączy ich coś więcej: to, że każdy z nich podobnie patrzy na świat, wyznaje te same wartości i przeżywa każdy dzień w swoim stylu. Wierzymy, że istnieje Pokolenie ANSWEAR: osoby, które znają swoją wartość i ciągle poszukują nowości. To właśnie do nich kierujemy naszą komunikację! Chcemy pomóc Wam w podejmowaniu codziennych modowych decyzji i testowaniu na sobie nowych rozwiązań.

Wdrażamy komunikację na wielu płaszczyznach we wszystkich 6 krajach, w których działa sklep: w Polsce, Czechach, Rumunii, na Ukrainie, Węgrzech i Słowacji. Za pomocą akcji w mediach społecznościowych zostaną w nią zaangażowani zarówno sławni influencerzy, jak i fani sklepu. Kampania TV będzie prowadzona w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, a wspierać ją będą działania w serwisach VoD i YouTube.
Zobacz naszą reklamę: https://www.youtube.com/watch?v=gDXCEN3nKts

Za część strategiczną odpowiada agencja Isobar, a za oprawę wizualną Warsaw Creatives. Sesję zdjęciową towarzyszącą pierwszej odsłonie kampanii wykonał Łukasz Ziętek.

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

weartheanswear
WaAreTheAnswear

 

fot. Łukasz Ziętek
WeAreTheAnswear

 

WeAretheanswear

 

WeAreTheAnswear