Pepe Jeans – lider w jeansowym świecie

Joanna K. - ANSWEAR.com
|
23 marca 2016
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Pepe Jeans 2016

Pepe Jeans London to znana brytyjska marka oraz niekwestionowany lider na rynku odzieży jeansowej. 

[one-half-first]

Pepe Jeans – powstanie marki 

Pepe Jeans to brytyjska marka, powstała w 1973 roku w Portobello Road, w Londynie. Założycielami jej byli trzej bracia – Nitin, Arun i Milann Shah. To właśnie oni wpadli na pomysł, aby wykorzystać denim do stworzenia nietypowych, odważnych, ale także dobrej jakości ubrań. Świetnie skrojone, a zarazem wygodne – jeansy, to do dnia dzisiejszego ich flagowy produkt.

Pepe Jeans – produkty

Oprócz jeansów marka oferuje także szeroki zakres produktów, które są zgodne z panującymi trendami. Pepe Jeans to symbol londyńskiej odwagi w łączeniu ze sobą pozornie niepasujących elementów oraz faktur. W kolekcjach znajdziemy zarówno zwiewne sukienki, jak i ciężkie skórzane buty, kurtki ramoneski, T-shirty oraz jeansy. Chodzi o to, aby dać się wyróżnić z tłumu – za pomocą odpowiednio zestawionych elementów stworzyć nonszalancki look, koniecznie z jakimś mocnym akcentem.

Pepe Jeans to przede wszystkim bogata oferta spodni jeansowych – znajdziemy tam naprawdę szeroki wachlarz modeli. Z wysokim, średnim oraz niskim stanem. Luźne jeansy typu boyfriend oraz te bardziej dopasowane modele typu skinny. Znajdziemy także fasony typu straight oraz – tak modne w tym sezonie – high waist. Cechą charakterystyczną ubrań tej marki jest maksimum komfortu przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych proporcji sylwetki.[/one-half-first]

[one-half] Pepe Jeans – ambasadorzy marki

Popularność w Wielkiej Brytanii, Pepe Jeans uzyskało dzięki top modelce Kate Moss, która wystąpiła w kampanii marki u progu swojej kariery. Od tego czasu marka lubi stawiać na gorące nazwiska w swoich kampaniach. W zeszłorocznej wystąpiła top modelka Cara Delevingne i trzeba przyznać, że podczas zdjęć świetnie bawiła się w towarzystwie modeli, na ulicach Londynu. Twarzą najnowszej kolekcji 2016 została Georgia May Jagger, córka Micka Jaggera. Kampania została zainspirowana londyńskim Notting Hill Carnival.

Marka Pepe Jeans udowadnia, że w modzie wszystko jest możliwe. Swoimi streetowymi ubraniami przywołuje na myśl nic innego, jak słynny  “londyński look”, którego cechują: swoboda, luz oraz nonszalancja.

Pepe Jeans z biegiem czasu nie tylko stała się bardzo popularna, ale także bardzo się rozrosła. Obecnie, posiada  ponad 7000 punktów sprzedaży, w 80 różnych krajach. Bogata oferta produktów marki Pepe Jeans znajduje się w sklepie answear.com [/one-half]

Pepe Jeans

Pepe Jeans marka

jeansy 2016 pepe

pepe jeans

Pepe Jeans men