Nieprzyzwoite dżinsy G-Star Raw

Barbara R.
|
27 sierpnia 2015
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

G-star

Czy dżinsy mogą być nieprzyzwoite? Na pewno! Już teraz dżinsy G-Star Raw dostaniecie w naszym sklepie online w nieprzyzwoicie niskiej, jak na tę markę, cenie.

Dzięki mnogości fasonów możemy wybrać spodnie idealne, bo tak właśnie większość klientek określa dżinsy z logiem G-Star Raw. Po prostu, po ich założeniu każda kobieta czuje się jak Superstar. W końcu nazwa marki zobowiązuje! Tylko teraz dżinsy G-Star Raw kupisz za 399,90! To jedna z najlepszych ofert na rynku!

Od pierwszej kolekcji, holenderska marka G-Star nie przestaje zaskakiwać! Nowoczesne konstrukcje “twisted legs” czy “arc” przebojem wdarły się na ulice. Czym wyróżniają się spośród setek innych dżinsów dostępnych na rynku? Przede wszystkim, swoim charakterystycznym, designerskim wyglądem. Odważne, przełamujące utarte konwencje modele są stworzone dla kobiet, które uwielbiają denimowe połączenia.

Surowy materiał pełen przetarć i przebarwień, architektoniczne podejście do projektowania ubrań tylko niektóre ze znaków szczególnych marki. Dzięki mnogości fasonów – od dopasowanych slim fit, po bardzo luźne byfriendy, możemy wybrać model idealny do swojej figury. To samo tyczy się zresztą kolorów – od bieli, odcieni marmurkowych, efektownie barwionych czy woskowanych. Wszystko czego dusza, a raczej nogi zapragną!

Oferta skierowana do mężczyzn jest równie bogata. Panowie ceniący wysoką jakość, unikatowe, wręcz spersonalizowane modele, spokojnie mogą zaufać holenderskiej marce.

Zobacz jakie modele dostaniesz za cenę 399,90 zł!

Białe, postrzępione dżinsy G-Star> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

dżiny boyfriend g-star raw> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

G-star arc 3d dżisny> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

dżisny arda g-star> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

szare dżinsy g-star> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

dżinsy klasyczne slim g-star> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

woskowane dżinsy> dżinsy G-Star Raw dla kobiet

G-star raw dla Niego> dżinsy G-Star Raw dla mężczyzn

spodnie dla Niego G-star Raw

> dżinsy G-Star Raw dla mężczyzn

> więcej produktów marki G-Star Raw