konkurs homla

Moje Trendy z ANSWEAR i HOMLA – weź udział w konkursie i graj o nagrody

Justyna M.
|
05 czerwca 2019
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Czy Twój styl modowy wpływa na wystrój Twojego wnętrza? Udowodnij to – weź udział w konkursie #mojeTRENDY i zgarnij extra nagrody!

konkurs homla

Kochasz ubrania, śledzisz trendy i starasz się wyróżnić w tłumie. Masz swój własny, niepowtarzalny styl, ulubione kolory i fasony, w których najczęściej pokazujesz się na mieście i wśród znajomych. Wybierasz określone akcesoria, preferujesz konkretny typ obuwia, niektóre modele torebek kochasz bardziej, inne mniej. Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość i podejście do życia, a co się dzieje w Twoim otoczeniu? Czy wnętrze Twojego mieszkania w jakiś sposób pokrywa się z tym, co masz na sobie? Teraz możesz nie tylko się nad tym zastanowić, ale również to udowodnić! Właśnie ruszył konkurs #mojeTRENDY organizowany przez ANSWEAR i Homla. Zasady są proste:

1.Pokaż nam, czy Twój styl modowy wpływa na wystrój Twojego wnętrza – zrób zdjęcie i opublikuj je na swoim koncie na Instagramie

2.Koniecznie dodaj hasztag #mojeTRENDY i oznacz @answear oraz @hellohomla

3.Konkurs trwa od 3 czerwca do 30 czerwca 2019, więc zrób to w tym czasie

Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody – co tydzień możesz wygrać giftcard na zakupy w sklepie answear.com o wartości 500 zł oraz drugi na wyposażenie wnętrz w sklepie homla.com także warty 500 zł. Co więcej, przygotowaliśmy również 2 nagrody pocieszenia: zestaw bonów 50 zł na zakupy na answear.com i 50 zł na zakupy na homla.com.

Kliknij po więcej szczegółów >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak łączyć etniczne printy, aby wyglądać doskonale? >>>

Najlepiej pod słońcem? >>>

Klasyk? Znajdź swój idealny! >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.