battle of the stylists 2019

Limitowana kolekcja Battle of the Stylists już na answear.com!

Justyna M.
|
06 lutego 2019
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Kolekcja, która towarzyszyła 4.edycji konkursu Bitwa Stylistów już jest w sprzedaży. Czy już wiesz, jakie stylizacje stworzysz z jej udziałem?

kolekcja battle of the stylists

Fot. Hanna Suiska, Stylizacja: Nastya Bas MUA: Julia Nazarova Modelki: Lina, Yulia, Regina, Vlada

Jeśli na bieżąco śledziłaś wszystkie etapy konkursu Bitwa Stylistów 2019, z pewnością znasz nazwiska zwycięzców i kojarzysz najlepsze stylizacje.

A jeśli nie, wyniki konkursu możesz sprawdzić tutaj >>>

Teraz nadszedł czas na najprzyjemniejszy etap dla naszych klientów – limitowana kolekcja Battle of the Stylists 2019 wreszcie trafiła do sprzedaży. To właśnie z tymi ubraniami musieli sobie poradzić młodzi styliści i kreatywnie wykorzystać je w swoich konkursowych pracach. Uczestnicy Bitwy Stylistów zadanie wykonali wzorowo. A Ty podejmiesz wyzwanie?

Kolekcja Battle of the Stylists 2019

Limitowana kolekcja marki ANSWEAR powstała w oparciu o trendy SS19, dlatego możemy w niej znaleźć różnorodne tkaniny, zgeometryzowane formy i kwiecisty print. Battle of the Stylists 2019 urzeka ciekawymi, lekko awangardowymi fasonami, które pozwolą wyróżnić Ci się z tłumu. Kolekcja ANSWEAR od nowa definiuje modowe klasyki, np. białą koszulę czy bluzę i pokazuje ich nowoczesną interpretację.

1.Sukienka 2.Sukienka 3.Sukienka

Kolorystycznie Battle of the Stylists 2019 ogranicza się do pastelowo-pudrowych barw – beżu, różu i błękitu, które zostały skontrastowane z bielą i granatem. Oprócz połyskliwej satyny, kolekcja wykorzystuje bawełnę, transparentny szyfon i miękką dzianinę. Obok gładkich modeli pojawiają się kwieciste printy i modne w tym sezonie paski. Kolekcja marki ANSWEAR zawiera elementy, które wystarczą, aby stworzyć spójną i modną stylizację. Znajdziemy tutaj body, maxi sukienki, szerokie spodnie, koszulę i marynarkę.

1.Body 2.Koszula 3.Żakiet 4.Spodnie

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Orient Express – wybierz się w stylową podróż z najnowszą kolekcją ANSWEAR >>>

Światowe stolice mody – poznaj charakterystyczny styl ich mieszkańców >>>

Jak odmłodzić się za pomocą stroju? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.