zodiakalny rak

Horoskop modowy – Rak

Justyna M.
|
21 czerwca 2020
|
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min
Przeczytasz w 4 min

Początek lata to także faza wejścia nowego znaku zodiaku. Zobacz, jaki styl ma zodiakalny Rak i co powinien nosić! A jeśli sama jesteś spod tego znaku, nie zapomnij porównać, czy wszystko się zgadza.

Znaki zodiaku pozwalają nam określić swoją osobowość, poznać wpływ gwiazd na nasze życie związki, a nawet styl ubierania się. Choć wielu traktuje tę wiedzę z przymrużeniem oka, warto, nawet dla zabawy poznać swój horoskop. A nuż coś się będzie zgadzać? Choć korowód znaków zodiaku rozpoczyna Byk, my zaczniemy nietypowo, bo od Raka. Każdego miesiąca, zgodnie z nadejście nowego znaku, będziemy prezentować jego horoskop i charakterystyczne cechy – oczywiście, związane z modą i stylem.

Rak – co charakteryzuje ten znak zodiaku?

Rak to czwarty w kolejności znak zodiaku, który podporządkowany jest żywiołowi wody. To właśnie z tego wynika jego ogromna emocjonalność, wrażliwość i empatia. Zodiakalny Rak cechuje się opiekuńczością, przejmuje się problemami innych, w związku z tym jest dobrym psychologiem. Pomimo tego sam niechętnie się uzewnętrznia i zazwyczaj pozostaje zamknięty w sobie. Emocjonalna natura Raka nie przeszkadza mu być wymagającym, odpowiedzialnym i analitycznym, choć czasem zdarza mu się za bardzo być sentymentalnym. Co ciekawe, Rak odczuwa silne powiązanie z naturą – dba o środowisko, interesuje się ekologią.

Jakie ubrania lubi zodiakalny Rak?

Okazuje się, że cechy charakteru zodiakalnego Raka i jego styl bycia mają odzwierciedlenie w tym, co na siebie zakłada. W kwestii stylu i zakupów Rak okazuje się być rozsądnym, a nawet konserwatywnym. Nie interesują go nowe trendy, a każda rzecz w jego szafie musi być praktyczna, uniwersalna i dobrej jakości. Jednocześnie, ze względu na jego sentymentalny charakter, bardzo przywiązuje się do ubrań, które kojarzą mu się z konkretnymi wspomnieniami. Dlatego zdarza się, że w swojej garderobie przetrzymuje sukienkę ze studniówki, koszulę sprzed 20 lat, w której pojawił się w swojej pierwszej pracy czy podniszczone sandały – pamiątkę z wyjazdu do Egiptu.


Bliskość z naturą uwidacznia się w jego przywiązaniu do naturalnych, dobrych jakościowo tkanin, które w połączeniu z pragnieniem uniwersalnych i ponadczasowych ubrań tworzą zgrany duet.

Stylizacje dla zodiakalnego Raka

Raki stawiają przede wszystkim na klasykę. Dlatego uniwersalne, ponadczasowe stylizacje są u nich najczęściej spotykane. Jasne kolory, szlachetna bawełna czy wełna i tradycyjne kroje to u nich chleb powszedni. Warto jednak czasem podkręcić swój outfit, poprzez designerską torebkę czy biżuterię. Nie bój się – taki element przyda Ci się na pewno nieraz i za każdym razem sprawi, że nie będziesz wyglądać nudno!


Sentymentalny Rak chętnie wraca do tego, co było – także mody sprzed kilku dekad. Odwzorowanie stylu vintage jest dla niego tym prostsze, że często w swojej szafie chomikuje ubrania sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Uwaga – retro inspiracje nie są złe, jednak czasem można przedobrzyć. Nie chcesz chyba wyglądać, jak własna babcia? Dobrym pomysłem będzie połączenie vintage z nowoczesnością. Romantyczna sykienka w stylu lat 40. nabierze charakteru dzięki butom o nowoczesnym fasonie czy ponadczasowej ramonesce.


Produkt tygodnia: pleciona torebka >>>

Uczestnicy konkursu Catch The Moment dzielą się z nami swoimi guilty pleasure >>>

4 powody, za które kochamy markę G-Star Raw >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów