family time

Family Time! Ubrania i dodatki na chwile spędzone z bliskimi

Justyna M.
|
25 maja 2020
|
Przeczytasz w 5 min
Przeczytasz w 5 min
Przeczytasz w 5 min

Ubrania i dodatki nie zastąpi Ci czasu spędzonego z rodziną, lecz przydadzą się podczas wspólnych zabaw, aktywności na świeżym powietrzu lub już niedługo trafią do wakacyjnej walizki. Gotowi na rodzinną wędrówkę po trendach sezonu?

Maj i czerwiec to szczególne miesiące, w których mocno skupiamy się na rodzinie. W kilkutygodniowych odstępach obchodzimy przecież Dzień Matki, Dzień Dziecka, wreszcie Dzień Ojca. W tym roku, ze względu na sytuację, jeszcze bardziej doceniamy bliskość, rodzinne więzi i ciepło domowego ogniska. Na nowo odkrywamy wartość rodzinnych spotkań, codziennych rozmów, wspólnej zabawy i kreatywnie spędzonego czasu. Cieszymy się każdym dniem, każdą minutą spędzoną z najbliższymi, a jeśli dzieli nas odległość – z utęsknieniem odliczamy czas do kolejnych rozmów telefonicznych. Mamy nadzieję, że ten nastrój miłości i radości zostanie z nami na dłużej.

dzień matki

Choć ostatnio moda przeszła na dalszy plan, nie zapominamy, że ubrania mogą być funkcjonalne. Co nosić, kiedy wspólnie spędzacie czas na świeżym powietrzu lub razem się bawicie? Każda sytuacja wymaga specjalnej oprawy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik po niezbędnikach dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wspólna zabawa na świeżym powietrzu

Świeże powietrze i promienie słońca doceniamy teraz jeszcze bardziej. Zapewne wychodzisz ze swoimi dziećmi na spacery, dużo jeździcie na rolkach lub rowerze, a w weekendy urządzacie sobie wycieczki po najbliższej okolicy. Czas spędzony na świeżym powietrzu powinien być dla Was przyjemnym momentem pozwalającym na odstresowanie się i nabranie energii do kolejnych działań. Niech ubrania nie ograniczają Waszej swobody! Denim, popularne ostatnio bluzy i dresy oraz lekkie sukienki i koszulki nadchodzą Wam z pomocą.

 

Przygotowania do lata

Do lata będziecie szli piechotą czy wsiądziecie w samochód? W każdym razie, kilka wakacyjnych dodatków z pewnością Wam się przyda – niezależnie, czy wakacje spędzicie wspólnie w mieszkaniu, wyjedziecie nad morze czy do rodziny na wieś. Oprócz typowo letnich ubrań wykonanych z naturalnych materiałów, na pewno przydadzą się kapelusze z rafii, designerskie okulary przeciwsłoneczne oraz wygodne klapki i sneakersy.

 

ubrania dla rodziny

Trendsetterki małe i duże

Trend na podobne ubieranie się mamy i córki utrzymuje się od kilku sezonów. Oprócz tego, że prezentuje się efektownie, jest znakomitym sposobem na zabawę modą ze swoim dzieckiem. Zaproponuj mu, żeby przygotowało dla Ciebie i siebie ubrania w podobnym klimacie, wspólnie odtwórzcie stylizacje bohaterów popularnych bajek czy seriali. A może wyjdziecie na spacer w podobnych bluzach z logo lub sukienkach w tym samym kolorze? Takie zabawy z modą, pomijając ich rozrywkowy charakter, uczą najmłodszych estetyki, wyczucia barw i faktur. Połącz więc przyjemne z pożytecznym!

 

family time

Nowe marki premium dla dzieci – ubrania i dodatki, które pokocha każdy mały trendsetter  >>>

Modne buty na wiosnę 2020 – najważniejsze trendy, które musisz znać >>>

#Catch The Moment – najpiękniejsze zdjęcia kwietnia >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów