Encyklopedia marek: Mayoral

Anna Szwec
|
06 marca 2018
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Przeczytaj o dziecięcej marce, która charakteryzuje się wyjątkową popularnością i wyrazistą kolorystyką!

Mayoral to europejski lider w branży mody dziecięcej – ubranka marki można znaleźć w ponad 75 krajach! Cieszą się wyjątkową popularnością dzięki wyjątkowemu wzornictwu, wyrazistej kolorystyce, własnemu stylowi i wysokiej jakości wykonania.

Firma ma długą, rodzinną historię. Prawie sto lat temu dziadek z pokolenia Domínguez zaczął produkować w Maladze pończochy i skarpetki. Na przestrzeni lat z pomocą synów coraz bardziej rozwijał swoją działalność, aż stworzył liczącą się firmę. W latach sześćdziesiątych, z trzecim pokoleniem u sterów, rozpoczął produkcję ubranek dziecięcych, co kontynuowane pod kierownictwem czwartego pokolenia rodziny Domínguez.

Brand od początku jest własnością rodziny, co znacząco wpływa na zasady, według których prowadzona jest spółka. Slogan „making friends” był i jest podstawą filozofii firmy – wyznacznikiem drogi, która opiera swój sukces na jakości, modzie i odpowiedzialności społecznej w najlepszym wydaniu.

 

Wyjątkowe wzornictwo, najlepsza jakość, marka z osobowością, stylem i rodzinnymi wartościami – tak podsumować można Mayoral.

 

Sprawdźcie ofertę Mayoral w answear.com:

  

1.T-shirt, Mayoral 2. T-shirt, Mayoral 3. Kąpielówki, Mayoral

  

1.Polo, Mayoral 2. T-shirt, Mayoral 3. Szorty, Mayoral

  

1.Kurtka, Mayoral 2. Top, Mayoral 3. Szorty, Mayoral

Zobacz całą ofertę produktów Myoral >>

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Encyklopedia marek: Happy Socks>>

8 zasad stylowej paryżanki>>

Get the look: Gigi Hadid>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.