Detale: jak sprawić, by moda nas wyróżniała?

Izabela C.
|
21 lipca 2017
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Chcesz wyróżniać się z tłumu swoim strojem i masz dość wciąż takich samych ubrań? Sprawdź, jak spersonalizować swoje ubrania by nadać im zupełnie nowy wygląd! 

Obserwując ulice coraz częściej można zauważyć trend na indywidualność, potrzebę wyróżnienia się i zakomunikowania własnego “ja”.

Jest pewne porównanie, które może zobrazować te zmiany w tendencjach i w podejściu do mody. Kiedyś robiliśmy zdjęcia swoim przyjaciołom albo prosiliśmy kogoś, żeby zrobił zdjęcie grupie,w której poruszamy się na przykład po mieście, a teraz dominuje selfie. Podobnie jest właśnie w podejściu do ubrania: każdy chce mieć takie ubraniowe selfie. Swoje, inne, ciekawe, takie, którego nie spotkamy na ulicy. Jak to zrobić?

Narzędzi jest coraz więcej, możliwości jest coraz więcej. Możemy zmieniać struktury tkanin, dzianin, z którymi mamy do czynienia, możemy robić dziury, możemy roztargać, odrywać kieszenie odsłaniając ciemniejszą stronę jeansu, możemy je obcinać i rozpruwać końcówki, a także możemy dokładać – przyszywać aplikacje i ozdobnikiprzypinać patche, które w dowolnym momencie możemy odpiąć albo zmienić ich położenie.

Te elementy nie dotyczą tylko odzieży,  możemy je też przenieść na nasze akcesoria, bo część rzeczy da się aplikować na butach czy na torebkach. Na przykład puszki możemy przypiąć do sznurówek, ale równie dobrze przyczepić je do torebki jako brelok. Czasem prostsze rozwiązania: na przykład bandanka przewiązana przez szlufkę spodni sprawia, że to my nosimy spodnie w ten sposób, a nie ktoś obok. To jest to, co nas wyróżnia i powoduje, że jesteśmy indywidualni.

Dla tych wszystkich, którzy nie mają tyle czasu albo ochoty na zabawę personalizacją, jest cała gama możliwości sięgnięcia po gotowce. Są to produkty, które znakomicie udają te, które byśmy sami przetworzyli: w kolorowe napisy, aplikacje, z przypinkami, patchami. Będą nas tak samo wyróżniać na tle ulicy jak te, które przygotowalibyśmy sami.

Sprawdź najmodniejsze detale w ANSWEAR.com>>

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube:

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Style Guide: 3 sposoby na bluzkę z falbanką>>

Style Guide: 3 stylizacje, 1 biały top>>

4 sposoby na kostium kąpielowy>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.