Dekolt carmen – hit tego lata!

Izabela C.
|
01 lipca 2016
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

dekolt

Lato to idealny czas na odsłonięcie ciała! W tym sezonie najlepiej pokazać je przy pomocy dekoltu carmen – sukienki i topy wykończone w ten sposób są teraz najmodniejsze.

[one-half-first]

Dekolt typu carmen (inaczej zwany hiszpańskim) pojawił się tego lata w kolekcjach wszystkich najważniejszych marek. Nadszedł czas na pochwalenie się opalenizną i wyeksponowanie ramion w najbardziej elegancki sposób! Dekolt jest jednocześnie seksowny i uroczy, nadaje się dla kobiet w niemal każdym wieku. Dowiedzcie się, jak go nosić!

Rozmiar ma znaczenie?

Jeśli lubisz podążać za trendami, na pewno będziesz mieć w swojej szafie ubranie z dekoltem carmen. Wiadomo, że szczupłe dziewczyny wyglądają świetnie we wszystkim, ale co z tymi o bardziej niestandardowych wymiarach? Tym razem mamy dobre wiadomości – te ubrania świetnie leżą na pełniejszych sylwetkach! Luźne topy nie będą podkreślać dodatkowych kilogramów, a pomogą wyeksponować zalety figury.[/one-half-first]

[one-half]Wzory i kolory

Ubrania z dekoltem carmen były już w modzie kilka sezonów temu. Widzieliśmy je zarówno na wybiegach, jak i w sieciówkach. Jednak obecnie wzory i kolory są zupełnie inne od tych, które mogliśmy zaobserwować parę lat temu. Teraz rządzą koronki i wzory w stonowanych, świeżych kolorach, które są idealnym rozwiązaniem na lato oraz metaliczne tkaniny, które świetnie sprawdzą się w wieczorowych stylizacjach.

Jakie dodatki dobrać?

Ten trend jest tak uniwersalny, że pasuje prawie do wszystkiego. Bluzki będą świetnie wyglądać z jeansami lub szortami, a sukienki z gladiatorkami czy kapeluszami z szerokim rondem. Jeśli chodzi o akcesoria – dekolt dale mnóstwo możliwości wyeksponowania szyi – zarówno modnymi aksamitnymi chokerami, jak i kilkoma delikatnymi naszyjnikami noszonymi na raz. [/one-half]

Zobacz najmodniejsze sukienki i bluzki z dekoltem carmen:

bluzkadekoltcarmen  bluzkadekolthiszpanski  bluzkacarmen  bluzkaofthe

dekoltcarmen  sukienkadekolthiszpanski  sukienkacarmen  full_img_675777