Czy warto kupować ubrania marek premium?

Izabela C.
|
01 września 2016
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

tommy hilfiger

Jeśli kochasz modę, Twoja szafa wcale nie musi pękać w szwach! Jeżeli zdecydujesz się na kupowanie ubrań wysokiej jakości, nawet mając ich mniej, będziesz w stanie osiągnąć jeszcze więcej niż w przypadku garderoby pełnej niskiej jakości ubrań!

[one-half-first]Dlaczego warto wybierać wysoką jakość?

Ubrania marek premium mają wiele przewag nad tanimi odpowiednikami. Jedną z najważniejszych jest to, że wytrzymują znacznie dłużej. Ubrania niskiej jakości często nie nadają się do niczego nawet po kilkunastu praniach – tracą swój kształt, prują się, czy zmieniają rozmiar. Ubrania wysokiej jakości są wykonane z lepszych materiałów i w bardziej dokładny sposób, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i wyglądają dobrze nawet po długim czasie używania.

Mniej impulsywnych zakupów

Kiedy kupujesz droższe ubrania, raczej nie robisz tego impulsywnie. Dzięki temu w Twojej szafie znajdą się ciuchy, które naprawdę coś dla Ciebie znaczą. Dzięki przemyślanym zakupom masz też pewność, że poszczególne części Twojej garderoby będą do siebie pasować, co pozwoli Ci na stworzenie większej liczby różnych zestawów, które będą Ci się podobać przez więcej niż jeden sezon.[/one-half-first][one-half]Nie śpiesz się!

Dobre zakupy wymagają czasu! Poświęć go na poszukanie tego, co Ci najbardziej pasuje – sprawdź, jaki materiał konkretnego modelu będzie dla Ciebie najlepszy, przetestuj różne marki i przekonaj się, który styl najbardziej do Ciebie przemawia.

Naucz się rozpoznawać jakość

Jeśli nie wiesz, jak stwierdzić, które ubranie jest warte zakupu, zwróć uwagę na kilka najistotniejszych szczegółów. Sprawdź, czy szwy są właściwie zszyte, jak wyglądają podszewki, jak są wszyte guziki czy pozostałe detale.[/one-half]

[clear]

Zobacz najmodniejsze propozycje marek premium w ANSWEAR.com:

botki

  1. Clarks 2. Emu 3. Tommy Hilfiger

kurtki

 1. G-Star Raw 2. Pepe Jeans 3. Diesel

jeansy

 1. Guess Jeans 2. Scotch and Soda 3. Calvin Klein Jeans

Przeczytaj więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jak nosić sneakersy do pracy?>>

Jak nosić kozaki powyżej kolana?>>

Jak nosić “zniszczone” jeansy?>>