catch the charity

#Catch The Charity – dołącz do akcji charytatywnej i pomóż dzieciom z domu dziecka

Justyna M.
|
10 grudnia 2020
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

To już dziś – startujemy z szumnie zapowiadana akcją #Catch The Charity! Dołącz do naszego projektu i wspólnie z nami wesprzyj wybrany dom dziecka. Kto wie, może pomoc trafi właśnie do wskazanej przez Ciebie placówki?

Jeśli kojarzysz konkurs #Catch The Moment (mamy nadzieję, że na pewno go znasz, a może i brałaś w nim udział), mamy dla Ciebie dobrą informację: od dziś nasza międzynarodowa akcja wkracza w nowy wymiar nastawiony przede wszystkim na pomaganie. Od marca w naszym konkursie otrzymaliśmy prawie 15 tysięcy zgłoszeń: cudownych zdjęć przedstawiających radość z codziennego życia, celebrowanie zwykłych chwil i piękno ukryte w nawet najprostszych przedmiotach. Teraz wybrane zdjęcia przysłużą się większej sprawie, jaką jest pomoc domom dziecka. Co więcej, Ty też możesz wziąć w niej udział i realnie wpłynąć na bieg wydarzeń.

#Catch The Charity – jak możesz pomóc?

W ramach konkurs #Chatch The Moment otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych zdjęć. Część z nich została wybrana przez nasze artystki-graficzki, które wykorzystały fotografie do stworzenia designerskich produktów: plakatów i puzzli. Produkty od dziś są już w sprzedaży, dlatego jeśli nie masz pomysłu na świąteczny prezent, możesz je wykorzystać. Co więcej, całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany wybranemu domowi dziecka. Tym samym nasz konkurs zyskał drugie dno – teraz działamy wspólnie w ramach akcji #Catch The Charity. Możesz się w niej wykazać nie tylko poprzez zakup plakatów i puzzli. Czekamy na Twoje wskazanie placówki, do której, Twoim zdaniem, powinna trafić pomoc charytatywna. Możesz to zrobić za pośrednictwem formularza na stronie akcji lub w komentarzu pod postem na Instagramie. Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy jeden dom dziecka, który otrzyma nasze wsparcie. Kto wie, być może będzie to miejsce wskazane przez Ciebie?Zeszłoroczna akcja pomocowa udowodniła nam, że warto pomagać. Teraz chcemy, aby uśmiech zagościł na twarzach kolejnych dzieciaków. Dołącz do nas, wykorzystaj sztukę w słusznej sprawie i wspólnie z nami pomóż wybranemu domowi dziecka!


Kup produkty i pomóż dzieciom z domu dziecka

Pracownicy ANSWEAR.com wspierają Dom Dziecka >>>

#Catch The Moment – uchwyć najpiękniejsze momenty listopada i zgarnij extra nagrody >>>

#Catch The Moment zmienia się w #Catch The Charity – już teraz poszukaj domu dziecka, który mamy wesprzeć! >>>

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów