Bitwa Stylistów 2015 rozstrzygnięta

Barbara R.
|
06 listopada 2015
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

BS_WYNIKI

III edycję Bitwy Stylistów, organizowaną przez ANSWEAR.com  i markę Medicine – oficjalnie można uznać za zakończoną pełnym powodzeniem. Do konkursu mającego na celu promowanie obiecujących adeptów sztuki stylizacji, przesłano ponad 400 zgłoszeń, z których jury wyłoniło tegorocznego zwycięzcę. A poprzeczka była bardzo wysoka!

Są rzeczy, które bez problemu da się policzyć – ponad 400 zgłoszeń, 14 finalistów, 42 intrygujące stylizacje, 3 laureatów i tylko jeden zwycięzca. Są też takie, których skali nie da się zmierzyć. I jest to na pewno profesjonalizm i niestandardowe podejście do mody jakie zaprezentowała cała finałowa czternastka.

Spośród nich, Jury w składzie: Marcin Kempski, Ada Fijał, Marcin Świderek i Magdalena Oczachowska musiało wyłonić Najlepszego Stylistę 2015. Została nim Katarzyna Grudzień, freelancerka, pracująca jako personal shopper, która doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w największych stacjach telewizyjnych, takich jak TVP i Polsat. Jej finałowa stylizacja pojawi się w najnowszym numerze ELLE. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Aleksandra Różniata i Jacek Szopik.

Zwycięzcy poprzednich edycji Bitwy Stylistów – Kamil Pawelski, autor bloga Ekskluzywny Menel oraz Joanna Wittkowstein, odnoszą spore sukcesy w świecie mody. Mamy więc nadzieję, że udział w Bitwie również przyczyni się do rozwoju kariery tegorocznych laureatów, jak i pozostałych finalistów.

Zobacz zdjęcia zwycięzców:

I miejsce: KATARZYNA GRUDZIEŃ

Katarzyna-Grudzień> więcej zdjęć na stronie konkursowej

II miejsce: ALEKSANDRA RÓŻNIATAAleksandra-Różniata> więcej zdjęć na stronie konkursowej

III MIEJSCE: JACEK SZOPIK
http://bitwa2015.answear.com/

Strona konkursu oraz szczegóły: http://bitwa2015.answear.com/