stylizacja bellissima

BELLISSIMA PODPOWIADA, JAK STWORZYĆ KULTOWĄ STYLIZACJĘ

Izabela C.
|
14 grudnia 2016
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Marzy Ci się fryzura a’la Victoria’s Secret Angel? Zobacz, jak szybko i prosto ją wykonać! Razem z Leszkiem Czajką – ambasadorem marki Bellissima – w jego Atelier spróbowaliśmy odtworzyć kultową fryzurę. Podpowiadamy, jak ją wykonać w pięciu krokach przy użyciu lokówko-suszarki Bellissima Revolution HOT AIR STYLER.

leszek czajka

W ostatnim czasie świat mody żyje najnowszym pokazem Victoria’s Secret – jednej z najsłynniejszych marek bieliźnianych na świecie. Jak co roku dom mody VS zaprezentował nie tylko kolekcję pięknej bielizny, ale również zachwycił zjawiskowymi stylizacjami modelek. Kolejny raz oczarowały nas piękne, luźne i bardzo kobiece loki. Ten wyjątkowy look sprawia, że każda kobieta chciałaby się poczuć jak Angel z pokazu Victoria’s Secret.

Jak osiągnąć taki efekt?

Przede wszystkim należy pamiętać, że sekret pięknych modelek Vicoria’s Secret tkwi w naturalności. Włosy są lekko zmierzwione, z niepokornym skrętem, pozostające w nieładzie. Dzięki temu osiągnięty jest efekt dużej objętości.

Piękne pukle możesz otrzymać w naturalny sposób, nie niszcząc ich wysoką temperaturą. Dzięki innowacyjnej technologii – automatycznie obracającej się szczotce Bellissima Revolution HOT AIR STYLER – będziesz mogła wysuszyć i wymodelować włosy nie więcej niż kilkunastoma prostymi ruchami. Nawijaj poszczególne pasma na szczotkę i wyciągaj do góry i na zewnątrz podczas suszenia.

tutorial

Zacznij modelowanie od czubka głowy. Oddzielaj 5-cio centymetrowe pasma włosów i nawijaj na szczotkę, przeciągnij na całej długości i zawijaj na końcach.

Kierunek podkręcania jest zawsze w kierunku „od twarzy”.

Przed zakręcaniem spryskaj włosy sprejem chroniącym przed nagrzewaniem.

tutorial

Skręcaj włosy, pasmo po paśmie. Gdy nawinęłaś już pasmo na szczotkę, przytrzymaj lokówko-suszarkę, aby ciepło przeniknęło włosy, potem delikatnie je schłodź zimnym nawiewem.

Rób to po to, aby utrwalić skręt we włosach, a następnie przesuń szczotkę na końce, nie rozwijając wcześniej utworzonych skręceń.

Potwórz tę czynność na całej głowie. Jeśli będziesz skręcać pasma włosów w różne strony to fale będą wyglądały jeszcze bardziej naturalnie.

tutorial-cz-3

Gdy skończysz nakręcać już wszystkie pasma, dla utrwalenia fryzury spryskaj włosy lakierem i zostaw na 15-20 min., a następnie przeczesz loki palcami. Ostatnią czynnością, jaka zostaje do wykonania jest pochylenie głowy i przerzucenie wszystkich włosów na przód aby delikatnie spryskać je lakierem od nasady po końce. Dzięki temu fryzura będzie bardziej trwała i zwiększysz jej objętość. Następnie, znów energicznie, odchyl głowę do tyłu i potrząśnij nią tak, aby włosy swobodnie opadły na ramiona. Fryzura gotowa.

efekt-koncowy

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak dobrze dobrać szpilki?>>

4 stylizacje idealne na Święta>>

Jak nosić kolorowe swetry?>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów!