Barbie na luzie

Barbara R.
|
16 lipca 2015
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

rock-glam-princess-maison-scotch
 

Ulubienica i tych małych, i trochę większych dziewczynek – Barbie, tym razem zawitała na blog RockGlamPrincess. A właściwie nie ona, tylko bluza z dużą grafiką z jej imieniem.

Laura w przeciwieństwie do sławnej dziewczyny Kena, wybrała stylizację bardziej casualową, w której dominowały dziewczęce dodatki, takie jak choćby slip-ony marki Maison Scotch. Kwiatowo, delikatnie i bardzo świeżo – tak można podsumować zestaw blogerki.

Wydawać by się mogło, że decydując się na różowe akcesoria i bluzę z wielkim nadrukiem „Barbie”, decydujemy się na bardzo słodką, romantyczną stylizację. Nic bardziej mylnego – RockGlamPrincess udowodniła, że przełamanie różu przetartymi, lekko podartymi dżinsami oraz parką, wygląda bardzo swobodnie i lekko, a jednocześnie nie zakrawa o kicz i słodycz.

Taka stylizacj nawet z efektownymi butami na wsuwanie, ozdobionymi kwiatowym wzorem marki Maison Scotch, wygląda jakby została dobrana „z marszu”. To niewymuszony, stylowy zestaw, w którym dodatki takie jak zegarek Fossil, delikatne pierścionki  i duże okulary zwieńczaj zgraną całość.

buty-Maison-Scotch> tenisówki Maison Scotch

>zegarek Fossil

rock-glam-princess
> więcej zdjęć na blogu RockGlamPrincess