dżins sesja

Armia Dżinsu, czyli wyjątkowa sesja dla ELLE MAN

Justyna M.
|
07 sierpnia 2018
|
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min
Przeczytasz w 3 min

Denim jest nieśmiertelny! Udowadnia to najnowsza sesja dla ELLE MAN – wejdź do męskiego świata pełnego nostalgii i ciekawych miejsc i poznaj Armię Dżinsu!

Kto nie rozstaje się z dżinsem, ręka w górę! Przetarty, podziurawiony, z oznakami upływającego czasu – denim jest po prostu wieczny i uniwersalny. Podkreśla męski charakter, jest uosobieniem siły, dodaje wyrazistości i świetnie sprawdza się w każdym miejscu.

Ponadczasowy świat dżinsu

Dżins jest na tyle praktyczny, że rewelacyjnie wypada w każdym połączeniu. Jednak bez wątpienia najlepiej sprawdza się w wersji denim total look lub w zestawieniu z innymi klasykami: jasnymi T-shirtami, skórzaną kurtką czy męską prostą koszulą. Naszywki, przetarcia i dziury tylko dodają mu charakteru i podkreślają surowość materiału. A Ty w jakiej wersji preferujesz denim? Zobacz efekty sesji dla ELLE MAN, w której dżins miesza się z piaskiem wydm, komponuje z umięśnionym męskim ciałem i promienieje w blasku słońca.

Zobacz najmodniejsze dżinsy sezonu >>> KLIK

Dobierz do dżinsów denimową katanę >>> KLIK

Producent: Tomasz Lasek

Fotograf: Marta Wojtal / #projektmilosc

Wizażysta: Marcin Kulak

Styliści: Joanna Wolff, Tomasz Lasek

Modele: United for Models

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Wojowniczka i Wojownik, czyli nowe typy stylowej osobowości >>>

5 jeansowych ubrań, które MUSISZ mieć tego lata >>>

Klasyczne jeansy na 4 sposoby >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.