Answear x Oskar Podolski “Manifest Your Style”

Anna Szwec
|
03 kwietnia 2018
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Zostań współtwórcą limitowanej kolekcji Answear x Oskar i spełnij swoje marzenia! 

Co może powstać z połączenia kreatywnej energii społeczności #WeAreTheAnswear i oryginalnej typografii najlepszego specjalisty od liter w Polsce? Limitowana kolekcja ubrań Answear Manifest Your Style!

To Wy jesteście głosem #WeAreTheAnswear – pokolenia, które nie boi się podejmować ryzyka, chce spełniać swoje marzenia, zna swoja wartość i nie boi się nowych wyzwań. Dlatego to w Wasze ręce oddajemy stworzenie kolekcji Answear x Oskar Podolski (O.ESU™1).

Manifest Your Style – wymyśl hasło, które stanie się motywem przewodnim limitowanej kolekcji! Jakimi wartościami kierujesz się na co dzień? Co jest dla Ciebie ważne i napędza Cie w działaniu? Co podkreśla Twój indywidualizm? Jak wyrażasz siebie i swój styl?

Zgłoś hasło, które ma dla Ciebie duże znaczenie i napisz dlaczego – w ramach konkursu zostanie wyłonionych 7 zwycięzców, a wybrane hasła zostaną opracowane graficznie przez artystę i wykorzystane do stworzenia limitowanej kolekcji.

Opracowanie graficzne stworzy Oskar Podolski (O.ESU™1) – artysta totalnygrafik, malarz, projektant, architekt, typograf, filmowiec. Tworzy logotypy i znaki graficzne, zajmuje się rebrandingiem, współpracuje z markami odzieżowymi, tworzy projekty z legendami street artu, hip hopu i światu mediów – jednak jego największą miłością są litery.  Kocha je w każdej formie; na papierze, ekranie, ścianie czy ubraniach – są jego tworzywem i główną formą wyrazu.

Nie pozwól na to, aby Twoje marzenia stały w kolejce! Zostań współtwórcą limitowanej kolekcji, a dodatkowo wygraj jeden z 8 vocher’ów spełniający marzenia:

1) Szkoła driftu, 2) Kurs wakeboardingu, 3) Flyspot/tunel aerodynamiczny, 4) Dream jump – skok z wysokości 222 metrów, 5) Lot widokowy balonem, 6) Kurs sushi dla dwojga, 7) Flyboard dla dwojga, 8) Szkolenie w symulatorze lotu

Weź udział w konkursie >> Answear x Oskar

Zobacz film promujący projekt: 

Czas przemówić! Powodzenia!